Po-Pá, 8.00-17.00. V mimořádných situacích NONSTOP

O nás

Likvidátor společností


Vyberte si nás

Jsme váš spolehlivý partner v oblasti správy společnosti a likvidací firem, a rádi bychom vám sdělili, proč je pro vás výhodné spolupracovat s námi.

Likvidací společnosti s oficiálním likvidátorem si otevřete dveře k novému startu bez strachu, že Vás dožene minulost …

1 Likvidátor firem je služba navržena tak, aby vám přinesla maximální pohodlí a minimalizovala vaše starosti v souvislosti s likvidací firmy. Součástí našich komplexních služeb je možnost převzetí vaší firmy pod naši správu. To znamená, že veškeré záležitosti ohledně likvidace, komunikace s věřiteli a státními institucemi budou naší zodpovědností. Díky této integrované službě si můžete být jisti, že váš podnikatelský záměr bude ukončen pečlivě a v souladu s platnými právními předpisy. Náš zkušený tým likvidátorů se postará o každý detail a vy se tak můžete soustředit na své další kroky bez obav o likvidaci firmy.

2 Spoluprácí s námi získáte nejen rychlou a odbornou likvidaci, ale také klid a jistotu, že všechny aspekty tohoto procesu jsou v bezpečných rukou. Máme za sebou dlouholetou praxi v oblasti likvidací firem a naše zkušenosti nám umožňují nabídnout vám ty nejlepší služby na trhu.
Možná jste slyšeli o různých snadných a levných způsobech, jak ukončit podnikání, jako je přepis firmy na tzv. "bílé koně" a jiné nestandardní řešení či cesty, které jsou řešeny v rozporu z hlediska trestně právního jednání. Chtěli bychom vás však varovat před takovými postupy, protože tato nekalá praxe může vyústit v nepříjemné právní problémy v budoucnosti. Následné právní služby a právní řešení takových situací mohou být nesmírně nákladné a časově náročné. S námi jako vaším seriózním partnerem můžete mít jistotu, že vaše likvidace bude provedena v souladu se všemi právními předpisy a etickými standardy.

3 Pokud tedy uvažujete o likvidaci vaší firmy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a vysvětlíme vám, jak můžeme pomoci zajistit hladký a bezproblémový průběh likvidace, zatímco vy se budete moci soustředit na své budoucí plány.

checkmark

Udělejte ten správný krok,
skončete své podnikání bez trestních a finančních následků.

52
Vyřešených likvidací
12
Otevřených případů
0
Stížností
+100
Spokojených klientů

Je Váš problém urgentní? Jsme schopni reagovat okamžitě.
Kontaktujte nás 24/7

Sledovat novinky

Zajímá Vás problematika správy a likvidace společností? Sledujte nás na sociálních sítích, nebo se podívejte na náš blog.