Po-Pá, 8.00-17.00. V mimořádných situacích NONSTOP

Co je likvidace firem

Likvidace firem s.r.o.


Převezmeme Vaší firmu a jmenujeme likvidátora

Převezmeme od Vás obchodní podíl a jmenujeme likvidátora. To vše samozřejmě na základě smlouvy a s notářským dohledem. Okamžikem podpisu již nebudete společníkem ani jednatelem. Nikde dál ve firmě nefigurujete a veškerá další zodpovědnost padá na nás. Díky notáři je zápis do Obchodního rejstříku okamžitý.

Cena za likvidaci firmy je jednorázových a konečných 35.000 Kč samozřejmě plus notářské poplatky. Nic navíc. Žádná další procenta z dluhů, majetku, tak jak je obvyklé jinde. Je to tedy okamžité vyřešení problému a zlomek ceny za kterou byste udělali likvidaci svépomocí, nebo u konkurence.

Likvidace firmy svépomocí

Možná si říkáte, proč byste měli za takovou službu platit, když to teoreticky můžete zvládnout sami. Odpověď je jednoduchá – šetříme Váš čas, nervy i peníze.

Představte si situaci, kdy se místo zařizování s úřady a čekání na všechna potřebná vyjádření, která mohou trvat týdny nebo i měsíce, můžete věnovat tomu, co opravdu chcete. Ano, proces likvidace může přinést nepříjemnosti jako jsou i nečekané exekuce nebo insolvenční návrhy a tím znemožnění likvidace, Vaše zařazení do blacklistu bank a institucí.

Likvidace firmy za 30 minut

S námi je vše jinak. Ihned po převodu v notářské kanceláři přestáváte být jakýmkoli způsobem spojeni s firmou. Nejste již ani jednatel, ani společník. Veškeré starosti, včetně časových prodlev a komunikace s úřady, přebíráme na sebe. Takže, i kdyby se nám nepodařilo firmu z rejstříku vymazat během několika měsíců, pro vás je to bez starostí.

Odkazy:

Ceník: Ceník
Kontakty: Kontakty

checkmark

Udělejte ten správný krok,
skončete své podnikání bez trestních a finančních následků.

52
Vyřešených likvidací
12
Otevřených případů
0
Stížností
+100
Spokojených klientů

Je Váš problém urgentní? Jsme schopni reagovat okamžitě.
Kontaktujte nás 24/7

Sledovat novinky

Zajímá Vás problematika správy a likvidace společností? Sledujte nás na sociálních sítích, nebo se podívejte na náš blog.